Facebookta Paylaş Tweetle


  Selçuk Ayvacı

  Sitenin kurucusu ve sahibidir. Günün büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçirir. Profesyonel bir web tasarım, yazılım ve SEO uzmanıdır. Bu alanda, çeşitli konularda faaliyet gösteren yaklaşık 300 şirket ve kurumsal müşterisine hizmet vermektedir.

  Yazmayı, araştırmayı ve proje üretmeyi sever. Dizi TV'de yayınladığı haberlerin çoğunu yabancı kaynaklı popüler dizi sitelerinden temin eder. Dünyada &c... devamı »

  Kişisel Facebook Sayfası Kişisel Twitter Sayfası Kişisel Youtube Sayfası Kişisel Gplus Sayfası Kişisel Linkedin Sayfası Kişisel Instagram Sayfası Email Gönder
  Sena Ayvacı

  Ben Sena Ayvacı. 1998 doğumluyum ve Ankara’da yaşıyorum. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Dizi TV’nin kurucularından biriyim. Hobilerim müzik dinlemek, maç seyretmek, futbol oynamak ve dizi izlemek. Fanatik bir Galatasaray taraftarıyım. Boş zamanlarımda programcılık ve web sitesi yazılım geliştirme işleriyle uğraşıyorum.

  Sıkı bir yabancı dizi takipçisiyim. En sevdiğim dizilerde ilk sıralar... devamı »

  Kişisel Facebook Sayfası Kişisel Twitter Sayfası Kişisel Instagram Sayfası Email Gönder
  M. Emre Aydın

  1991 Ankara doğumluyum. Erciyes Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümü mezunuyum. Boş vakitlerimi yabancı dizi izlemekle geçiriyorum. Oz, The Wire ve Boardwalk Empire favori dizilerim arasındadır.

  ... devamı »


  Kişisel Facebook Sayfası
  Eren Aydın

  1993 yılında Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde dünyaya geldim. Eğitim yıllarımı başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra; Ankara Üniversitesi, İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünü yüksek not ortalaması ile başarılı bir şekilde bitirdim. Bunun yanında lisans eğitimim boyunca televizyon eleştirisi ve sinema tarihi hakkında araştırmalarda bulundum ve bu konularda kendimi geliştirdim. Şuan Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi, Coğrafya Bölümünde Çift Anadal eği... devamı »

  Kişisel Facebook Sayfası Kişisel Instagram Sayfası Email Gönder