Dizi Puanı: 4.4/10 (44.4%) (18 Oy)

Bloodline Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
25 Ara 2015
Yazar

Bloodline Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Netflix'in psikolojik gerilim, dram türündeki dizisi Bloodline, 2015 yılında ilk sezonu gösterime giren, 2. sezon onayını da alan Amerikan yapımı dizilerden biridir.

Damages'in yaratıcıları, Altın Küre ödüllü senarist Todd A. Kessler, Glenn Kessler ve Emmy ödüllü Daniel Zelman tarafından oluşturulmuştur.

Üretimi KZK Productions ve Sony Pictures Television şirketleri tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 49-65 dakika sürmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Kyle Chandler (Friday Night Lights), Ben Mendelsohn (Love My Way), Linda Cardellini (Gravity Falls), Norbert Leo Butz (The Deep End), Jacinda Barrett (Zero Hour), Jamie McShane, Enrique Murciano (Power), Sam Shepard ve Sissy Spacek olarak sıralanır.

13 Bölümden oluşan dizinin ilk sezonu 20 Mart 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Genel olarak olumlu eleştiriler alan dizi 2. sezon için yenilendi. 2. Sezon bölümleri 2016 yılı içerisinde yayınlanacaktır.

Bloodline konu olarak aile dramını ele almaktadır. Rayburn ailesi saygı duyulan, şehrin en önemli ailelerinden biridir ve Florida'da otel işletimi yapmaktadırlar. Ailenin büyük oğlu Danny (Ben Mendelsohn) otelin kuruluşunun 45. yıldönümü kutlamaları için yıllar sonra şehre gelince aile için sıkıntılı günlerde başlar. Danny'nin yaptığı pis işler ailenin itibarını zedeliyor. Saygınlıklarını yitirmekten korkan aile büyük oğullarının gitmesi için baskı uygulasa da Danny bunu reddederek ailesinin tüm karanlık sırlarını ve yüz kızartan geçmişini ifşa etmekle tehdit eder.

Bu Haber Toplam 1183 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox