Dizi Puanı: 5.9/10 (59%) (30 Oy)

Black Sails Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
16 Ara 2015
Yazar

Black Sails Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Starz kanalında yayınlanan 'Black Sails' 3. sezon onayı alarak gösterimi devam eden korsan temalı, dram, macera dizilerinden biridir.

Jonathan E. Steinberg (Jericho) ve Robert Levine tarafından oluşturulan dizi Platinum Dunes, Quaker Moving Pictures ve Film Afrika Worldwide şirketleri tarafından üretilmektedir. Yapımcılığı Nina Heyns ve Brad Caleb Kane tarafından üstlenilmekte, Chris Symes, Jonathan E. Steinberg, Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Dizide rol alan oyuncular Toby Stephens (Wired), Hannah New, Luke Arnold (Winners & Losers), Jessica Parker Kennedy (90210), Tom Hopper (Merlin), Zach McGowan (Shameless), Toby Schmitz, Clara Paget, Mark Ryan, Hakeem Kae-Kazim (24), Sean Cameron Michael, Louise Barnes (Scandal!) ve Rupert Penry-Jones (Whitechapel) şeklinde sıralanmaktadır.

25 Ocak 2014 tarihinde çıkış yapmış, ilk sezon 8, ikinci sezon 10 bölüm olmak üzere toplam 18 bölüm yayınlanmıştır. 10 Bölümden oluşacak 3. sezon prömiyeri 23 Ocak 2016 olarak ayarlanmıştır.

Black Sails, Robert Louis Stevenson’ın klasik romanı “Define Adası”ndan 20 yıl öncesini anlatmaktadır. Hikaye, Kaptan Flint ve adamları etrafında dönmektedir. Tarihin en ünlü korsanlarından olan Kaptan Flint, bir yandan İngiliz donanmalarından kaçarken, diğer yandan tayfasına yeni katılan John Silver'ın elinde bulunan hazine haritasının sevdasına düşer.

Bu Haber Toplam 1721 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox