Dizi Puanı: 3.5/10 (34.5%) (20 Oy)

Baskets Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
21 Eki 2015
Yazar

Baskets Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Yaratıcısı ve yıldızı Zach Galifianakis'ın olduğu 'Baskets' FX kanalının 2016 Ocak ayında gösterime girecek, gerçeküstü komedi dizileri arasında yer almaktadır.

Louis CK, Emmy ödüllü oyuncu Zach Galifianakis (Bored to Death) ve Jonathan Krisel tarafından yaratılan dizi Pig Newton ve FX Productions şirketleri tarafından üretilmektedir. Louis C.K., Zach Galifianakis, Blair Breard, Dave Becky, Marc Gurvitz ve Andrea Pett-Joseph dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrollerindeki isimler Zach Galifianakis, Martha Kelly, Louie Anderson, Sabina Sciubba ve Ernest Adams olarak açıklanmıştır.

Yarım saatlik bölümler halinde ekranlara gelecek dizi, hayali profesyonel bir palyaço olmak olan ve bu yüzden işini bırakan Chip Baskets'i (Zach Galifianakis) merkezine alacaktır. Paris'te prestijli bir palyaço okulunda başarısız olduktan sonra yönünü California Bakersfield'da rodeo işine çevirir ve rodeo gösterilerinde palyaçoluk yapar.

Geçtiğimiz yıl üretimine başlanılan ve ilk etapta 10 bölüm sipariş edilen dizi Ocak ayında, Jonathan Krisel'in yönettiği "Renoir" isimli bölümü ile ekranlara gelecektir.

Bu Haber Toplam 2061 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox