Dizi Puanı: 4.1/10 (40.8%) (37 Oy)

Girlfriends' Guide to Divorce Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
29 Eyl 2015
Yazar

Girlfriends' Guide to Divorce Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Vicki Iovine'in aynı isimli kitap serisinden uyarlanan, Marti Noxon (UnReal) tarafından yaratılan Girlfriends' Guide to Divorce, Amerikan kablo kanalı Bravo TV'de gösterilmektedir.

Üretimi Universal Cable Productions tarafından yapılan dizide Marti Noxon, Vicki Iovine, Meryl Poster, Robert Duncan McNeill, Liz Kruger ve Craig Shapiro yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrollerini ise "House" dizisindeki başarılı oyunculuğu ile bilinen Lisa Edelstein, Beau Garrett (Criminal Minds: Suspect Behavior), Necar Zadegan (Emily Owens, M.D.), Paul Adelstein (Prison Break), Janeane Garofalo (Wet Hot American Summer) ve Alanna Ubach (Pound Puppies) paylaşmaktadır.

Adam Brooks tarafından yönetilen, Marti Noxon tarafından yazılan birinci sezonun ilk bölümü 2 Aralık 2014 tarihinde yayınlandı. 24 Şubat 2015 tarihinde yayınlanan 13. bölümü ile sezonu kapattı. İkinci sezon onayı verilen dizinin 13 bölümden oluşacak ilk bölümü 1 Aralık 2015 tarihinde yayınlanacak.

Kanalın ilk senaryolu yapımı ünvanına sahip dizide, yazdığı kitaplarla bir yaşam gurusu haline gelen 40'lı yaşlardaki Abby McCarthy'in (Lisa Edelstein) alt üst olan hayatı işleniyor. Eşinden ayrılması ile birlikte kariyeri hızla düşer ve özel hayatında çöküntüler yaşar. Orta yaşlı bekar bir kadın olarak, yeni boşanmış arkadaşlarından tavsiyeler alır.

Bu Haber Toplam 965 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox