Merlin, Kral Arthur ve Guinevere Bulundu!

Tarih
10 Tem 2015
Yazar

Merlin, Kral Arthur ve Guinevere Bulundu!

ABC kanalında yayınlanan fantezi, macera dizisi Once Upon a Time 5. sezon Camelot evreninin kahramanlarını ağırlayacak. Bunun için oyuncu arayışlarını sürdüren yapımcılar Kral Arthur, Merlin ve Guinevere'yi canlandıracak oyuncuları buldu.

Birkaç hafta önce Kral Arthur'u Liam Garrigan'ın canlandıracağı açıklanmıştı. İngiliz oyuncu 24: Live Another Day, Strike Back ve Starz kanalının mini serisi The Pillars of the Earth dizilerindeki rolleri ile bilinir. Garrigan'ın 5. sezon boyunca yinelenen bir karakter olarak dizide yer alacağı açıklandı.

Bugün açıklanan habere göre Merlin'i oynaması için Elliot Knight aday gösterildi. İngiliz oyuncu Sky1 kanalında 2012 yılında bir sezon yayınlanmış Sinbad dizisinde canlandırdığı Sinbad karakteri ile bilinir.

Kral Arthur'un inatçı karısı Kraliçe Guinevere karakterini ise Portekizli aktris Joana Metrass canlandıracak. Son olarak Arthur'un en sadık şövalyelerinden biri olan Percival karakterini ise konuk oyuncu olarak Andrew Jenkins canlandıracak.

27 Eylül 2015 tarihinde prömiyerini yapacak 5. sezonda karanlık tarafa geçen Emma'yı (Jennifer Morrison) kurtarmak için Merlin'in güçlerine ihtiyaç duyulmuştu.

Bu Haber Toplam 1042 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox