Dizi Puanı: 4.8/10 (47.9%) (34 Oy)

Indian Summers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
05 Tem 2015
Yazar

Indian Summers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Senaryosu Paul Rutman tarafından yazılan Channel 4 kanalının tarihsel kurgu, drama dizisi Indian Summers John Wright'ın deneyimlerini kaleme aldığı aynı isimli kitaptan uyarlanmıştır.

Dizinin başrollerinde rol alan isimler Julie Walters (Harry Potter), Henry Lloyd-Hughes (The Inbetweeners), Patrick Malahide (Hunted), Rick Warden (Happy Valley), Olivia Grant (Strike Back), Nikesh Patel ve Fiona Glascott (Jericho) olarak sıralanıyor.

Yönetici yapımcılığında Simon Curtis, Rebecca Eaton, Charles Pattinson ve Elaine Pyke'nin bulunduğu dizide Dan McCulloch yapımcı olarak görev alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise David Moore ve Anand Tucker üstleniyor.

İlk bölümü ile 15 Şubat 2015 tarihinde çıkış yapan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Her bölüm düşen izlenme oranlarına rağmen 1 Mart 2015 tarihinde kanal tarafından 2. sezon onayını almış bulunmaktadır.

1932 Yılında Hindistan'ın Simla şehrinde geçen dizide, İngilizlerin hakimiyet kurdukları tatil bölgesinde Hintlilerin ezik yaşamları konu ediliyor. Bir sürü entrikanın yanı sıra bir dönem dizisi olması itibariyle İngilizlerin nasıl bir yönetim anlayışı ile Hindistan’da olduklarını da pek çekinmeden anlatıyor.

Bu Haber Toplam 818 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox