Jordskott 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
10 Oca 2017
Yazar

Jordskott 2. Sezon Onayı Aldı

İsveç SVT kanalı, Henrik Björn tarafından oluşturulan gizem ve suç draması serisi Jordskott'a ikinci sezon onayını verdi.

"Jordskott" 16 Şubat 2015'te SVT televizyon şebekesinde yer alan İsveçli bir suç draması dizisidir. İngilizceye de uyarlanan dizinin gösterimi 10 Haziran 2015 tarihinde İngiliz ITV Encore'da gerçekleşti. Dizi, yedi yıl önce kızını kaybeden ve bir polis müfettişi olan Eva Thörnblad'ın etrafında dönüyor. Resmi sonuçlara göre kızının bir gölde boğulduğu tahmin ediliyor. Bununla birlikte, yeni bir soruşturma Eva'yı, kızının öldüğü yere geri dönmeye zorlar. Bir çocuk kaybolur ve izler onu Silverhöjd kasabasına götürür. Eva, iki olay arasında muhtemel bir benzerlik bulmaya niyetlidir. Soruşturma ilerledikçe Eva her iki davanın da gerçekten birbiri ile ilişkili olduğunu keşfeder. Cinayetler iki grup arasındaki çatışmayla ilgilidir.

Moa Gammel, Göran Ragnerstam, Richard Forsgren ve Johannes Brost'un başrollerini paylaştığı dizinin üretimi Palladium Fiction şirketi tarafından yapılmaktadır.

İsveç'te ve uluslararası kanallarda beğeniler alan dizi IMDB'den 2.354 oy karşılığı 7.3 puan almıştır. İlk sezon bölüm başına ortalama 1,5 milyon izleyici topladı ki bu da İsveç nüfusunun yaklaşık %15'i oluyor.

20 Aralık 2017'de SVT, "Jordskott" un ikinci sezon resmi fragmanını yayınladı. Duyuruya göre "Jordskott" 2017 sonbaharında 2. sezon için geri geliyor.

Bu Haber Toplam 450 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox