Young & Hungry 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
10 Oca 2017
Yazar

Young & Hungry 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yaratıcılığını David Holden'in yaptığı Freeform kanalının sitcom türündeki romantik komedi serisi Young & Hungry'nin 5. sezon başlama tarihi açıklandı.

"Young & Hungry" 13 Mart 2017 Pazartesi günü saat 20:00'da 5. sezon galasını yapacak. Dördüncü sezon finalinde Gabi ve Josh başarısızlıkla sonuçlanan duygusal ilişki girişiminden sonra menfaat ilişkisine dönmeye karar verdiler. Yeni sezon Gabi ve Josh duygularına yenik düşmeyeceğini herkese ispatlamaya çalışıyor. Sofia gazetecilik kariyerine devam ediyor ve Josh yıllardır uzak yaşadığı babası ile beklenmedik bir şekilde karşı karşıya geliyor. Komedinin efsane isimlerinden Betty White (Golden Girls, Ugly Betty, Malcolm in the Middle) bu sezon Josh'un komşusu "Bayan Wilson" karakteri ile konuk oyuncu olarak sahne alacak.

Emily Osment, Jonathan Sadowski, Rex Lee, Aimee Carrero ve Kym Whitley'in başrollerini paylaştığı dizi David Holden, Ashley Tisdale, Jessica Rhoades, Caryn Lucas, Andy Cadiff, Eric Tannenbaum ve Kim Tannenbaum tarafından CBS Television stüdyolarında üretiliyor. San Francisco merkezli, BrokeAssGourmet.com isimli gıda blog sitesinin yazarı Gabi Moskowitz projenin geliştirilmesine katkıda bulundu.

Bu Haber Toplam 455 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox