Dizi Puanı: 10/10 (100%) (1 Oy)

Dear White People Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
08 Oca 2017
Yazar

Dear White People Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

2014 yapımı aynı adlı filmden uyarlanan 'Dear White People' Netflix'in 2017 yılında gösterilmesi beklenen hiciv türündeki dizilerinden biridir.

Orjinal filmin yönetmeni Justin Simien tarafından oluşturulan dizide Yvette Lee Bowser, Stephanie Allain ve Julia Lebedev yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. 2014 yılında gösterime giren film 4.600.000 dolar gişe hasılatı elde etti. İlk sezonu 30 dakikadan oluşacak on bölüm sipariş verilen gösterinin üretimi Lionsgate Television tarafından yapılmaktadır. Çeşitli bölümlerin çekimleri Tina Mabry, Barry Jenkins ve Justin Simien tarafından yapılmıştır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Brandon P. Bell (Switched at Birth), Logan Browning (Hit the Floor, Powers), Antoinette Robertson (The Haves and the Have Nots), DeRon Horton, John Patrick Amedori (Hindsight, Gossip Girl) ve Ashley Blaine Featherson olarak sıralanmaktadır. Yinelenen rollerde Marque Richardson(True Blood, The Newsroom), Wyatt Nash, Brant Daugherty, Nia Long, Nia Jervier, Jeremy Tardy ve Jemar Michael yer almaktadır.

Konusu

Beyazların çoğunlukta olduğu Ivy League Üniversitesi'nde, bir grup Afro-Amerikalı öğrencinin ırkçılık ve ayrımcılık gibi sorunlarla mücadelesi işlenecektir. Irkçılığın hasır altı edildiği ve görmezden gelindiği bu okulda, sözde ırkçılığın aşıldığı Amerika mizahi bir dille eleştirilecektir.


Güncelleme | 08 Şubat 2017

Dear White People Tanıtım Fragmanı

Bu Haber Toplam 528 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox