Blood Drive Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
08 Oca 2017
Yazar

Blood Drive Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Blood Drive' Syfy kanalının 2017 yılında gösterime girecek bilim kurgu ve drama türündeki dizilerinden biridir.

İlk sezon için 13 bölüm sipariş verilen gösteri James Roland tarafından oluşturulmuştur. John Hlavin ve David Straiton'ın üretimde hizmet verdiği dizinin yapımcılığını Fredrik Malmberg ve Mark Wheeler üstlenmektedir. Üretimini Universal Cable Productions'ın yaptığı dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır. "Psych" dizisinin başrol oyuncusu James Roday da dizinin iki bölümünde yönetmenlik yapıyor. Diğer bölümlerin çekimleri ise David Straiton, Meera Menon, Lin Oeding, Roel Reiné ve Gregg Simon tarafından yapılıyor.

Oyuncu kadrosundaki öne çıkan isimler Alan Ritchson (Blue Mountain State, Smallville), Christina Ochoa (Animal Kingdom, Matador), Thomas Dominique (Undercover), Colin Cunningham (Falling Skies), Marama Corlett (Sinbad) ve Darren Kent olarak sıralanmaktadır.

Distopik bir gelecekte geçen dizide Arthur Bailey (Alan Ritchson) adlı eski bir polis, Grace D'Argento (Christina Ochoa) ile birlikte partner olmaya zorlanarak, otomobillerin insan kanını yakıt olarak kullandığı bir ölüm yarışına katılmak zorunda bırakılırlar.

Bu Haber Toplam 434 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox