Dizi Puanı: 8.5/10 (85%) (2 Oy)

Girlboss Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
08 Oca 2017
Yazar

Girlboss Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

New Girl ve 30 Rock gibi çalışmaları ile bilinen Kay Cannon tarafından oluşturulan ve senaryosu geliştirilen 'Girlboss' Netflix'in 2017 yılı içerisinde gösterime girecek komedi türündeki dizilerinden biridir.

Yönetmenliğini Christian Ditter'in yaptığı dizide Charlize Theron, Laverne McKinnon ve Sophia Amoruso yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimler San Francisco ve Los Angeles şehirlerinde yapılmaktadır. 13 bölümden oluşacak ilk sezon Denver and Delilah Productions şirketi tarafından üretiliyor.

"Under the Dome" dizisinde canlandırdığı "Angie" karakteri ile bilinen Britt Robertson'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Johnny Simmons, Ellie Reed (Chicago PD, Empire), Alphonso McAuley (The Middle, Breaking In), Amanda Rea, Melissa Macedo (One Day) ve Michelle Macedo (One Day) rol almaktadır.

Dizi, Sophia Amoruso'nun otobiyografisi olan #Girlboss'dan ilham alıyor. Sophia'nın zavallı bir genç kadından popüler moda şirketi Nasty Gal'in başına gelme hikayesi konu ediliyor. Britt Robertson misfit bir kadın olan "Sophia Amoruso" karakterini canlandırıyor. Sophia, modaya duyulan tutkuyu keşfediyor ve eski giysilerini satarak bir işkadınına dönüşüyor. Ancak iş büyüdükçe, kendi işinin patronu olarak hayatla baş etmeyi öğrenmek zorundadır.

Bu Haber Toplam 728 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox