Dizi Puanı: 10/10 (100%) (2 Oy)

Imposters Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
16 Ara 2016
Yazar

Imposters Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Imposters, 2017 yılı içerisinde gösterime girecek, Bravo kanalının kara mizah türündeki komedi dizilerinden biridir.

Dizinin ismi 2015 Nisan ayında "My So Called Wife" olarak açıklanmış, sonrasında "Imposters" olarak değiştirilmiştir. Kanadalı yönetmen ve senarist Adam Brooks (Mozart in the Jungle) ve ABD'li aktör Paul Adelstein'in (Prison Break, Chance) senaryosunu yazdığı ve yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin çekimlerini Brooks ile birlikte Wayne Yip (Misfits) yapmaktadır. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmakta ve bölümleri ortalama 42 dakika sürmektedir. Universal Cable Productions şirketi tarafından üretilmektedir. 10 bölümden oluşacak ilk sezonun prömiyer tarihi 7 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır.

Oyuncu kadrosundaki isimler, İsrail asıllı ABD'li aktris Inbar Lavi (The Last Ship), Rob Heaps (Home Fires), Parker Young (Arrow, Enlisted, Suburgatory), Marianne Rendón, Stephen Bishop (Being Mary Jane), Uma Thurman (Smash, The Slap), Adam Korson (Seed), Samuel Patrick Chu, Aaron Douglas (Dirk Gently's Holistic Detective Agency, Hemlock Grove, The Killing) ve Megan Park (The Neighbors) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Dizi, kadınların ve erkeklerin kendisine aşık olmasını sağlayan, onları evlilikle kandıran ve paralarını aldıktan sonra kılık değiştirerek ortadan kaybolan "Maddie/Ava/Alice/Saffron" (Inbar Lavi) adlı sahtekar bir kadını merkezine alıyor. Maddie, kurbanlarının polise gitmelerine engel olmak için tüm kirli bilgilerini kendine koz olarak toplar. Ancak, son kurbanları Ezra (Heaps) ve Richard (Young) bir sonraki avı olan Patrick'i (Bishop) oltaya getirmeye çalışırken onu takip ederler. Üç kurban bir araya gelir ve Maddie'yi yakalamak için bir takım oluştururlar.

Bu Haber Toplam 2131 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox