Marco Polo İptal Edildi

Tarih
13 Ara 2016
Yazar

Marco Polo İptal Edildi

The Hollywood Reporter'un haberine göre Netflix tarihi drama dizisi Marco Polo'yu iptal etti. Marco Polo, Netflix'in üçüncü sezon onayı almayan ilk orjinal serisi oldu.

Lorenzo Richelmy ve Benedict Wong'un başrolünü paylaştığı "Marco Polo" küresel bir oyuncu topluluğundan oluştu. Lorenzo Richelmy, İtalya'dan Çin'e seyahat eden efsanevi tüccar "Marco Polo" olarak rol aldı ve sonunda Moğol hükümdarı Kubilay Han'ın (Benedict Wong) emrinde görev yaptı.

Marco Polo'nun ilk sezonu 12 Aralık 2014 tarihinde yayınlandı. 400 yapım ekibi ve 160 kişilik sanat departmanına sahip olan dizinin ilk sezonuna toplam 90 milyon dolar bütçe harcandı ve HBO'nun Game of Thrones'u ile yarıştı. İkinci sezon ise 1 Temmuz 2016 tarihinde gösterime sunuldu. Üretimi The Weinstein Company TV tarafından yapılan dizinin, iki sezonda yayınlanan yirmi bölümü için toplam 200 milyon dolardan fazla harcandığı söyleniyor. Netflix ve The Weinstein Co ortak bir karar alarak diziyi üçüncü sezon için yenilemedi.

Netflix yetkilisi Cindy Holland yaptığı açıklamada "Ortaklarımıza minnetarız ve mükemmel performans sergileyen tüm oyunculara, üretimde görev alan ve diziye kendini adayan John Fusco, Dan Minahan, Patrick Macmanus ile birlikte tüm mürettebata teşekkür ederiz. Ve elbette ki Harvey, David ve TWC'de ki tüm dostlarımız baştan sona kadar mükemmel işbirliği gösterdiler." sözlerini söyledi.

Bu Haber Toplam 384 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox