Dizi Puanı: 9.5/10 (95%) (2 Oy)

Santa Clarita Diet Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
06 Ara 2016
Yazar

Santa Clarita Diet Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

ABD'li senarist ve yapımcı Victor Fresco tarafından oluşturulan 'Santa Clarita Diet' Netflix'in korku-komedi türündeki orjinal dizilerinden biridir.

Fresco dizi sorumlusu olarak hizmet vermektedir. Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Aaron Kaplan, Tracy Katsky, Chris Miller ve Ember Truesdell yönetici yapımcı olarak üretimde görev almaktadır. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin ilk sezonu 13 bölüm olarak planlanmıştır. Üretimi ise Kapital Entertainment, KatCo ve Flower Films şirketleri tarafından yapılmaktadır. 3 Şubat 2017 tarihinde tüm bölümler Netflix'te yayınlanacaktır.

Başrolünü Altın Küre ödüllü ABD'li sinema oyuncusu Drew Barrymore ve Timothy Olyphant'in (Deadwood, Justified, Damages) paylaştığı dizide ayrıca Ricardo Chavira (Desperate Housewives, Scandal), Skyler Gisondo (Psych), Liv Hewson, Mary Elizabeth Ellis (It's Always Sunny in Philadelphia, The Grinder), Richard T. Jones (Narcos, American Horror Story), Thomas Crawford, Christina Ferraro (Bosch), Terry Walters, Bernadette Balagtas ve Dan Gruenberg (Bosch) rol almaktadır.

Konusu

Emlakçılık yapan Sheila (Drew Barrymore) ve Joel çifti (Timothy Olyphant), kızları Abby (Liv Hewson) ile birlikte Kaliforniya eyaletinin Santa Clarita şehrinde yaşamaktadır. Sheila'nin yaşadığı dramatik bir değişim sonucunda, sıkıcı hayatları ölüm ve yıkım dolu bir yola sürüklenir. Ama iyi anlamda bir yol izler...

Bu Haber Toplam 772 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox