Dizi Puanı: 4.1/10 (40.5%) (19 Oy)

The Family Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
05 Haz 2015
Yazar

The Family Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

2015-2016 Sezonu ABC kanalının yeni drama, politik gerilim dizilerinden birisi de Jenna Bans (Greys Anatomy, Skandal) tarafından yaratılan The Family oldu.

Başrolünde üç kez Oscar'a aday gösterilmiş Joan Allen'in (The Bourne Ultimatum, The Contender) yer aldığı dizide Alison Pill (The Newsroom), Margot Bingham (Boardwalk Empire), Zach Gilford (Friday Night Lights), Liam James (The Killing, Psych), Floriana Lima (Allegiance), Madeleine Arthur, Rarmian Newton, Rupert Graves ve Andrew McCarthy kadroda yer alan oyuncular arasında.

Yönetici yapımcı olarak Jenna Bans'ın bulunduğu yapımcı kadrosunda görev alan diğer isimler Laurie Zaks, David Hoberman, Todd Lieberman olacak. ABC Studios ve Mandeville Television ise dizinin ortak üretim şirketleridir.

10 Yıl önce kaybolan ve öldüğü sanılan belediye başkanının küçük oğlu Adam Warren'in geri dönmesinden sonra gelişen olaylar konu edilmektedir.

Joan Allen Kaliforniya'ya bağlı kurgusal şehir Red Pines'in belediye başkanı ve Warren ailesinin reisi Claire Warren karakterini canlandırmaktadır.

Aile üyeleri oyuncu ve karakterleri ise; Kocası John Warren (Rupert Graves), kızı Willa Warren (Alison Pill), büyük oğlu Danny Warren (Zach Gilford), küçük oğlu Adam Warren (Liam James) olarak kurgulanmıştır.

Bu Haber Toplam 1223 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox