Bitten 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
04 Haz 2015
Yazar

Bitten 3. Sezon Onayı Aldı

Kanada'da Space kanalında, ABD'de ise SyFy kanalında gösterilen kurtadam serisi Bitten Space kanalı tarafından 3. sezon onayını aldı. SyFy'nin ise diziye devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

Dizinin yıldız oyuncusu Laura Vandervoort yaptığı bir açıklamada Space kanalının 3. sezon için yeni bölümler sipariş ettiğini doğruladı.

Bell Media Başkan Yardımcısı Tracey Pearce "Bitten'in müthiş başarılı olduğunu, dizinin uluslararası hayran kitlesi oluşturmasına tanık olmanın son derece mutluluk verici olduğunu, yeni sezon için sabırsızlandıklarını" belirten bir açıklamada bulundu.

Dizinin yapımcılarından J.B Sugar ise yaptığı açıklamada "3. sezona başlamaktan son derece heyecanlı ve gurur duyduklarını, Bell Media'nın ve hem Kanada hem de dünyadaki hayranların desteği olmadan bunu başarmanın mümkün olmayacağını" belirtiyor.

Kelley Armstrong'un çok satan Women of the Otherworld serisinden uyarlanan dizi adını serinin ilk kitabından almıştır. Dizinin aynı zamanda yapımcısı olan Daegan Fryklind tarafından geliştirilerek TV'ye uyarlanmıştır. Dizinin ortak yapımcılığı Hoodwink Entertainment, No Equal Entertainment, eOne ve Bell Media şirketleri tarafından üretilmektedir.

Dizinin başrolünde ise Smallville'de Süpermen'in kuzeni Kara Zor-El'i canlandıran Laura Vandervoort oynuyor. Kadroda yer alan diğer oyuncular ise Greyston Holt (Alcatraz), Greg Bryk, Paul Greene (Wicked Wicked Games), Steve Lund ve Michael Xavier olarak sıralanıyor.

Hayatının aşkı ve aynı zamanda bir kurtadam olan Clayton (Greyston Holt) tarafından ısırılan ve dişi kurda dönüşen Elena Michaels (Laura Vandervoort) ömrünü kurtadam sürüsüyle geçirmek zorunda kalır. Yıllar sonra Toronto'da kendine yeni bir hayat kuran Elena yeni bir aşka da yelken açar. Fakat ardında bıraktığı Stonehaven'da kurtadamlar için kutsal sayılan konakta ilginç olaylar yaşanınca geri dönmek durumunda kalır. İki dünya ve iki aşk arasında kalan Elena hayatı ve ailesini korumak için iki taraftada dengeleri korumak zorundadır.


Güncelleme | 02 Tem 2015

Güncelleme

SyFy kanalı'da dizinin 3. sezonu için onay verdi. Dizinin çekimlerine bu yaz başlanacak ve 2016 yılında ekranlarda olacak.

Bu Haber Toplam 826 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox