G.L.O.W. Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
02 Eyl 2016
Yazar

G.L.O.W. Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Orange Is the New Black'in yaratıcısı Jenji Kohan tarafından oluşturulan 'G.L.O.W.' Netflix'in yaklaşan komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

80'li yıllarda yayınlanan ve kadın güreş liginde yaşananları komedi tarzında ekranlara taşıyan G.L.O.W. (Gorgeous Ladies of Wrestling) yeniden TV'ye dönmeye hazırlanıyor. Senaryo geliştirmesi Liz Flahive (Homeland, Nurse Jackie) ve Carly Mensch (Orange Is the New Black, Nurse Jackie) ikilisi tarafından yapılıyor. İkili ile birlikte Jenji Kohan, Tara Herrmann ve Mark A. Burley yönetici yapımcı olarak görev almaktadır.

Kadrosu tam olarak şekillenmeyen dizide Alison Brie (Community, Mad Men), Betty Gilpin (Elementary, Mercy Street, Masters of Sex, Nurse Jackie) ve geçtiğimiz ay yıldızı olduğu dizisi iptal edilen Marc Maron'un (Maron) rol alacağı açıklanmıştır.

Kadın Amerikan güreşçilerinin gerçek hikayelerinden esinlenerek kurgulanacak gösterinin çekimleri Los Angeles'ta yapılacaktır. İşsiz kalmış bir kadının hayallerine ulaşabilmek için kadın güreşçilerin arasına katılması konu edilecektir. İlk sezon 10 bölüm olarak planlanmıştır.

Bu Haber Toplam 480 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox