Dizi Puanı: 4.1/10 (41.4%) (22 Oy)

Kevin Can Wait Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
22 Haz 2016
Yazar

Kevin Can Wait Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Kevin James'ın (The King of Queens) ortak yaratıcısı olduğu ve başrolünü paylaştığı 'Kevin Can Wait' CBS kanalının yaklaşan sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

İlk sezon için 13 bölüm sipariş verilen dizinin ortak yaratıcıları Bruce Helford (Anger Management) ve Rock Reubin imzasını taşımaktadır.

Başrollerinde ayrıca Erinn Hayes (Childrens Hospital), Taylor Spreitler (Melissa & Joey), Ryan Cartwright (Truth Be Told), Mary-Charles Jones, James DiGiacomo (K.C. Undercover), Christopher Brian Roach, Leonard Earl Howze, Lenny Venito (The Neighbors) ve Gary Valentine (The King of Queens, Fargo) rol almaktadır.

Çoklu kamera sistemi ile çekimleri yapılan dizinin üretimi CBS Television Studios, Sony Pictures Television, Mohawk Productions ve Hey Eddie Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır. Bölümleri ise ortalama 30 dakika sürecektir.

Kevin James Massapequa, New York'ta yaşayan yeni emekli bir polis memurunu oynamaktadır. Karısı ve üç cocuğu ile birlikte evde daha fazla zaman geçirmek için sabırsızlanmaktadır. Ancak çok geçmeden evde vakit geçirmenin düşündüğünden daha zor olduğunu anlar.

Dizinin prömiyer tarihi 19 Eylül 2016 olarak açıklanmıştır.

Bu Haber Toplam 1589 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox