Poldark 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
21 Haz 2016
Yazar

Poldark 3. Sezon Onayı Aldı

Winston Graham'ın aynı isimli roman serisinden uyarlanan ve İngiliz senarist ve yapımcı Debbie Horsfield tarafından oluşturulan BBC One drama serisi Poldark üçüncü sezon için yenilendi.

Toplam 12 seriden oluşan romanın ilk iki serisinin diziye adaptasyonu sağlanmıştır. 2015 yılında çıkış yapan dizi ABD'de PBS kanalında gösterilmektedir. İlk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Uyarlaması ve senaryo geliştirmesi Debbie Horsfield tarafından yapılan dizinin ilk dört bölümü Edward Bazalgette, son dört bölümü ise William McGregor tarafından çekilmiştir.

8 Nisan 2015 tarihinde ikinci sezon için yenilenen dizinin gösterimi bu yıl içerisinde yapılacaktır. İkinci sezon yayınlanmadan üçüncü sezon onayını almayı başarmıştır.

Amerika Bağımsızlık Savaşı sonrasında geçen dizinin oyuncu kadrosunda Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Jack Fathering, Kyle, Soller, Warren Clarke, Phil Davis, Beatie Edney, Ruby Bentall, Richard Harrington, Robin Ellis, Luke Norris, Richard Hope, Alexander Arnold, Pip Torrens ve Caroline Blakiston rol almaktadır.

Ek bilgi olarak 1975-77 yılları arasında romanın ilk dört serisi diziye aktarılmıştır.

Bu Haber Toplam 5379 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox