Dizi Puanı: 5.2/10 (51.6%) (31 Oy)

East Los High Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
26 May 2016
Yazar

East Los High Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Carlos Portugal ve Kathleen Bedoya tarafından oluşturulan 'East Los High' Hulu'da gösterimi devam eden genç drama türündeki dizilerden biridir.

3 Haziran 2013 tarihinde ekranlara giriş yapan dizinin dördüncü sezon galası 15 Temmuz 2016 tarihinde yapılacaktır. Yeni sezon toplam 12 bölüm olarak açıklanmıştır.

Senaryosu Carlos Portugal, Evangeline Ordaz ve Cris Franco tarafından yazılan dizinin çekimlerini Carlos Portugal yapmaktadır. Üretimi Population Media Center, Into Action Films, The Alchemists ve Prajna Productions şirketleri tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 22-24 dakika sürmektedir. Katie Elmore Mota, Mark Warshaw ve Mauricio Mota'nın yönetici yapımcı olarak görev aldığı dizide Carlos Portugal, Laurence Ducceschi, Carlos Reza, Evangeline Ordaz, Kathleen Bedoya ve Nicole Ettinger yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Latin oyunculardan oluşan dizinin kadrosundaki isimler Meksika asıllı Amerikalı aktris Vannessa Vasquez, Ray Diaz Jr., Andrea Sixtos, Alexandra Rodriguez, Rick Mancia, Ashley Campuzano, Vivian Lamolli, Gabriel Chavarria ve Danielle Vega olarak sıralanmaktadır. Başlangıçta başrol olarak ayarlanan Janine Larina daha sonra diziden ayrılmıştır.

"East Los High" Los Angeles'in doğusunda yaşayan Amerikan-Latin asıllı gençlerin yaşamlarını konu edinmektedir. İlk sezon Los Angeles'in orta sınıf bir mahallesinde yaşayan, tek ebeveynli bir ailede doğan, "East Los High" lisesinde okuyan, evin tek çocuğu Jessie Martinez'i (Janine Larina) merkezine almaktadır. Okulun en popüler çocuğu Jacob'a (Gabriel Chavarria) aşık olması ile olaylar gelişir.

Bu Haber Toplam 745 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox