Dizi Puanı: 5.8/10 (58.1%) (27 Oy)

APB Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
12 May 2016
Yazar

APB Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

David Slack tarafından oluşturulan 'A.P.B.' FOX kanalının 2016-2017 sezonu için siparişini verdiği polisiye, drama dizilerinden biridir.

Amerikalı senarist ve yapımcı David Slack "Person of Interest", "Lie to Me", "Cam Girls", "Law & Order" dizi çalışmaları ile de bilinir. Slack ile birlikte dizinin yürütme bölümünde "Sleepy Hollow" dizisinin yapımcılarından Len Wiseman, Matt Nix (Burn Notice, The Good Guys), David Bernardi, Dennis Kim, Todd Hoffman ve Robert Friedman görev almaktadır. Matt Nix aynı zamanda dizinin yapımcı koltuğunda oturmaktadır. Dizinin üretimi ise 20th Century Fox Television, Sketch Films ve Flying Glass Of Milk Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Dizinin başrol oyuncuları Justin Kirk (Weeds, Tyrant), Natalie Martinez (Under the Dome, Secrets and Lies, Kingdom), Caitlin Stasey (Reign), Taylor Handley (The O.C.), Eric Winter (The Mentalist), Ernie Hudson (OZ) ve Tamberla Perry (Boss) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Gerçek olaylardan esinlenen dizi, Chicago Polis Departmanı'nda yaşanan bir yolsuzluğu konu ediniyor. Sevgilisinin öldürülmesinden sorumlu tutulan teknoloji milyarderi Gideon Reeves (Justin Kirk) cinayet dosyasını kapatmak için milyonlarca dolar ortaya koyarak 13. bölgedeki bir karakolu satın alır ve kendine özel bir polis gücü oluşturur.

Bu Haber Toplam 2537 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

1 Yorum


 • Avatar
    
   
  0
   
  0
  İstanbul /

  "tamamdır, bu dizi bende. Çevirmenliğini üstleniyorum. - sheriff' -"

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox