Dizi Puanı: 4.8/10 (48.1%) (16 Oy)

Powerless Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
12 May 2016
Yazar

Powerless Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

DC Comics çizgi roman karakterlerinden uyarlanan 'Powerless' NBC kanalının yakında gösterime girecek süper kahraman temalı kara mizah türündeki komedi dizilerinden biridir.

"A to Z" ve "Drive" dizi çalışmaları ile bilinen Amerikalı senarist ve yapımcı Ben Queen'in yönetici yapımcı ve senarist olarak hizmet verdiği dizi BQ Productions, DC Entertainment ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından üretilmektedir. Dizinin çekimleri Vancouver'da ve çoklu kamera sistemi le yapılmaktadır. Pilot bölüm çekimlerine 2015 Ağustos ayında başlanan dizi 11 Mayıs 2016 tarihinde sipariş edilmiştir. Pilot bölüm çekimleri Amerikalı aktör ve yönetmen Michael Patrick Jann (A to Z, Childrens Hospital) tarafından yapılmıştır.

Dizinin başrol oyuncuları ABD'li aktris ve şarkıcı Vanessa Hudgens (Grease Live, High School Musical), Danny Pudi (Community), Alan Tudyk (Suburgatory), Christina Kirk (A to Z) ve Ron Funches (Undateable) olarak ayarlanmıştır.

DC Comics evreninde geçen ilk komedi dizisinde Vanessa Hudgens suçla mücadele eden süper kahramanların neden olduğu zararlara ve büyük yıkımlara karşı onları koruma altına alan, konusunda uzmanlaşmış "Emily" adında cesur bir sigortacıyı oynayacak. Emily'nin hızlı ve hareketli yaşamını izlerken bir kahraman olmak için illaha ki süper güçlere sahip olmak gerekmediğini farkedeceksiniz.

Bu Haber Toplam 1540 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox