Game of Thrones 6. Sezon Yeni Fragmanı

Tarih
27 Mar 2016
Yazar

HBO'nun yaklaşan fantezi serisi Game of Thrones'un altıncı sezonuna ait yeni bir fragman yayınlandı.

Jeremy Podeswa'nın yönettiği ilk bölümü ile 24 Nisan'da 6. sezon prömiyerini yapacak olan dizinin yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dizinin yaratıcıları ve yapımcıları David Benioff ile D. B. Weiss 6. sezon dizi sorumlusu olarak hizmet vermektedir. 6. sezon bölümleri Jeremy Podeswa (1. ve 2. bölüm), Daniel Sackheim (3. ve 4. bölüm), Jack Bender (5. ve 6. bölüm), Mark Mylod (7. ve 8. bölüm), ve Miguel Sapochnik (9. ve 10. bölüm) tarafından yönetilecektir. Geçen sezon 2 bölüm yöneten Sackheim ve Bender'in dışında diğer yönetmenler ilk kez dizinin çekimlerini yapacaktır.

Ayrıca 6. sezon önceki sezonların aksine George R. R. Martin'in kitaplarında henüz buunmayan orijinal içerikten oluşacaktır.

5. sezon görünmeyen Bran Stark (Isaac Hempstead Wright), Hodor (Kristian Nairn), Meera Reed (Ellie Kendrick) ve Yara Greyjoy (Gemma Whelan) 6. sezon da bol bol sahne alacak. Ayrıca 3. sezondan beri görünmeyen Brynden Tully (Clive Russell), Edmure Tully (Tobias Menzies) ve Balon Greyjoy (Patrick Malahide) yeni sezonda göreceğimiz oyuncular arasında bulunmaktadır.

İngiliz aktris Melanie Liburd (Dracula, Stalker, C.S.I.) R'hllor'ın hizmetinde "Asshai" isimli kırmızılı bir rahibeyi oynayacak ve bu sezon dizide ilk kez görünecektir. Yeni Zellanda'lı oyuncu Joe Naufahu ve Malta'lı aktör Andrei Claude "Khal Jhaqo" ve "Khal Rhalko" olarak ilk kez sahne alacak oyuncular arasındadır.

İsveçli deneyimli aktör Max von Sydow ise Bran Stark'ı (Isaac Hempstead-Wright) eğiten "Üç Gözlü Karga" olarak dizide görünecektir. Danimarkalı aktör Pilou Asbæk (Borgen) ise Theon Greyjoy'un (Alfie Allen) amcası korsan kaptan Euron Greyjoy olarak rol alacaktır.

Ayrıca Chuku Modu, Andrew Bryan, Mark Tankersley, Freddie Stroma (UnREAL), James Faulkner (Da Vinci's Demons), Samantha Spiro ve Rebecca Benson diziye yeni katılan oyuncular arasında bulunmaktadır.

Bu Haber Toplam 1537 Defa Okunmuştur.

[Geri Dön]


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


DİZİ MAGAZİN


Yabancı Dizi Listeleri
Onay Alan ve İptal Edilen Yabancı Diziler Tablosu
2017 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2016 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2015 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
Yakında Çıkacak Yabancı Diziler
En İyi Yabancı Diziler (IMDB)
Dizi Takvimi - Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri

SPONSOR

Dizibox